Wdrożenia systemów

Kompleksowe rozwiązania w zakresie wdrażania systemów

Przy współpracy z naszym Partnerem posiadającym wieloletnie doświadczenie w tym zakresie oferujemy naszym Klientom projektowanie i wdrażanie systemów zarządzania, realizację projektów usprawniających i poprawiających skuteczność oraz efektywność już funkcjonujących systemów zarządzania jak również prowadzenie szkoleń tematycznych.
Oferowane przez nas usługi mają na celu zapewnienie zgodności organizacji z wymaganiami prawa w zakresie ochrony środowiska, BHP, ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa żywności w tym przeprowadzanie ocen zgodności i opracowywanie planów poprawy.
Wspieramy naszych Klientów w realizowaniu misji, wizji, celów biznesowych oraz statutowych, co bezpośrednio wpływa na wzrostu satysfakcji ich Klientów, pracowników, interesariuszy oraz otoczenia, w którym funkcjonują.
Nasza oferta dedykowana jest do podmiotów, którymi są:

  • organizacje: państwowe, prywatne i pozarządowe,
  • przedsiębiorstwa reprezentujące różnorodne branże i zakresy działalności,
  • instytucje publiczne, takie jak: szkoły, uczelnie wyższe, urzędy, szpitale czy przychodnie.

Realizujemy projekty zarówno dla mikro i małych firm, jak również podmiotów zatrudniających tysiące osób, będących częściami koncernów międzynarodowych.

Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego stawiamy na permanentny rozwój oraz jakość naszych usług, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.